حضور آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل در کلاس آموزشی تضمین کیفیت در بخش بیوشیمی

حضور آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل در کلاس  آموزشی تضمین کیفیت در بخش بیوشیمی کلاس آموزشی تضمین کیفیت در بخش بیوشیمی به همت اداره امور آزمایشگاه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار گردید. این کلاس آموزشی در تاریخ 15 و 16 شهریور ماه 1397 توسط استاد فرزانه جناب آقای دکتر رضا محمدی متخصص بیوشیمی بالینی تدریس گردید. آقای مهدی غلامی بهنمیری کارشناس ارشد بیوشیمی بالینی به نمایندگی از آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل در این کلاس شرکت نمودند.
1397/06/20

غربالگری 58 اختلال متابولیک نوزادان در آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل

غربالگری 58 اختلال متابولیک نوزادان در آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک رازی بابل از سال 1391 اقدام به خرید دستگاه Tandem Mass و دستگاه GC/ Mass از کمپانیShimadzu نموده و در همان سال کارشناسان خود را جهت کسب آشنایی با نحوه انجام کار با دستگاه های مذکور و راه اندازی آن به دانشگاه شیمانه ژاپن اعزام نموده تا به عنوان اولین آزمایشگاه در سطح کشور پاسخگوی هرچه بهتر و سریعتر تست های اسکرینینگ باشد که در آن 50 بیماری متابولیک قابل غربالگری می ...
1397/06/20

دریافت نشان پلاتینوم

دریافت نشان پلاتینوم دریافت نشان پریوکال پلاتینوم (Prevecal Platinum) از کشور اسپانیا به جهت مشارکت آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل در برنامه ارزیابی کیفیت خارجی برای 10 سال متوالی (2017-2008)
1397/06/20

دریافت لوح کیفیت

دریافت لوح کیفیت آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل در تاریخ 97/5/8 موفق به دریافت لوح کیفیت از آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گردید. این مهم با اولین پایش ممیزی از سازمان متبوع حاصل گردیده است. با سپاس فراوان از مسئولین فنی و تمامی همکاران آزمایشگاه که ما را در کسب این نشان استاندارد یاری نموده اند.نامه دریافت شده از آزمایشگاه مرجع سلامت:
1397/06/20

سخنرانی آموزشی " تشخیص اختلالات کروموزومی در جنین سقط شده "

سخنرانی آموزشی سخنرانی آموزشی " تشخیص اختلالات کروموزومی در جنین سقط شده " در تاریخ 97/04/20 توسط خانم محبوبه رجب زاده کارشناس ارشد سلولی و تکوین جنین برگزار گردید. این تست برای تشخیص ناهنجاریهای کروموزمی درگیر در سقط جنین و کنترل و مدیریت آن در بارداری های بعدی حائز اهمیت می باشد.
1397/06/20
رفتن به بالای صفحه