آیا راهی برای تشخیص ناباروری پیش از ازدواج وجود دارد ؟

آیا راهی برای تشخیص ناباروری پیش از ازدواج وجود دارد ؟ زوج‌های بسیاری هستند که با گذشت چندین سال از ازدواجشان هنوز نتوانسته اند به یکی از خواسته‌های خود که بچه دار شدن است برسند و به نوعی خانواده سه نفر خوشبخت خود را تشکیل دهند. برخی در این دوران حسرت می‌خورند و آرزو می‌کنند که‌ای کاش پیش از ازدواج می‌دانستند که نابارورند و بچه دار نمی‌شوند تا در حال حاضر این عذاب را تحمل نمی‌کردند و یا حرف‌های ناخوشایند خانواده هایشان آن را آزار نمی‌داد. آیا نابا ...
1397/04/11

آزمایش‌هایی ضروری که مردان باید انجام دهند

آزمایش‌هایی ضروری که مردان باید انجام دهند آزمایش‌های پزشکی منظم به تشخیص زودهنگام مشکلات سلامت و درمان بموقع آنها کمک می‌کنند.به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم، با این حال تحقیقات آکادمی پزشکان خانواده آمریکا نشان می‌دهد درصد زیادی از مردان برای انجام آزمایش‌های سلامت که می‌تواند شانس برخورداری آنها از زندگی طولانی‌تر و سالم‌تر را افزایش دهد مراجعه نمی‌کنند. موارد زیر آزمایش‌هایی هستند که پزشکان انجام آنها را به مردان توصیه می‌کنند ...
1397/03/21

سیستم ارسال پیامک

سیستم ارسال پیامک آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل اعلام میدارد سیستم خودکار ارسال پیامک خوش آمدگویی و پیامک تحویل جواب را جهت تسریع در روند جوابدهی مراجعه کنندگان گرامی و جلوگیری از مشکلات ناشی از این تاخیر ،راه اندازی نموده است.
10/2/1392

تروپونین I

تروپونین I این تست به صورت اورژانس و در حداقل فاصله زمانی (حدود 1 ساعت) در آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل انجام میگیرد.
9/2/1392

تست تنفسي براي تشخيص هليكوباكتر پيلوري

تست تنفسي براي تشخيص هليكوباكتر پيلوري این تست به صورت اورژانس و در حداقل فاصله زمانی (حدود 1 ساعت) در آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل انجام میگیرد.
8/2/1392
رفتن به بالای صفحه