سخنرانی آموزشی " تشخیص اختلالات کروموزومی در جنین سقط شده "

سخنرانی آموزشی سخنرانی آموزشی " تشخیص اختلالات کروموزومی در جنین سقط شده " در تاریخ 97/04/20 توسط خانم محبوبه رجب زاده کارشناس ارشد سلولی و تکوین جنین برگزار گردید. این تست برای تشخیص ناهنجاریهای کروموزمی درگیر در سقط جنین و کنترل و مدیریت آن در بارداری های بعدی حائز اهمیت می باشد.
1397/06/20

راه اندازی جوابدهی آنلاین

راه اندازی جوابدهی آنلاین به اطلاع میرساند آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل برای رفاه حال مراجعین محترم، بخش جوابدهی آنلاین را راه اندازی نموده است. مراجعین محترم می توانند با هماهنگی با پرسنل بخش پذیرش آزمایشگاه، برای دریافت جواب آنلاین اقدام نمایند. جزئیات نحوه مشاهده جواب آنلاین در قسمت راهنمای جوابدهی آنلاین قابل مشاهده می باشد.
1397/05/25

سخنرانی آموزشی " بررسی شکستگی DNA اسپرم (SDFA)"

سخنرانی آموزشی سخنرانی آموزشی " بررسی شکستگی DNA اسپرم (SDFA)" در تاریخ 97/04/12 توسط خانم فرناز بریمانی کارشناس ارشد بیوتکنولوژی برگزار گردید. این تست جهت تشخیص علت ناباروری و درمان آن مناسب می باشد.
1397/05/25

سخنرانی آموزشی" بررسی ریزحذف های کروموزومY"

سخنرانی آموزشی سخنرانی آموزشی" بررسی ریزحذف های کروموزومY (AZF)" در تاریخ 97/02/11 توسط خانم زهرا گنجی کارشناس ارشد ژنتیک برگزار گردید. این تست جهت تشخیص ریزحذف های کروموزوم Y که منجر به ناباروری در مردان مبتلا به آزواسپرمی و اُلیگواسپرمی شدید می باشند مورد استفاده قرار می گیرد.
1397/05/25

سیستم ارسال پیامک

سیستم ارسال پیامک آزمایشگاه پاتوبیولوژی رازی بابل اعلام میدارد سیستم خودکار ارسال پیامک خوش آمدگویی و پیامک تحویل جواب را جهت تسریع در روند جوابدهی مراجعه کنندگان گرامی و جلوگیری از مشکلات ناشی از این تاخیر ،راه اندازی نموده است.
10/2/1392
رفتن به بالای صفحه